Radnica/ik na održavanju cistoce

Atlantbh, Bosnia and Herzegovina

Experience
1 Year
Salary
0 - 0
Job Type
Job Shift
Job Category
Traveling
No
Career Level
Telecommute
No
Qualification
Unspecified
Total Vacancies
1 Job
Posted on
Nov 15, 2022
Last Date
Dec 15, 2022
Location(s)

Job Description

Atlantbh je u potrazi za odgovornom, pedantnom, preciznom i organizovanom osobom koja ce preuzeti poslove odravanja cistoce u prostorijama Atlantbh na odredeno vrijeme, kao i druge poslove navedene u oglasu.

OPIS POSLA I DUNOSTI:

  • Cišcenje i odravanje svih prostorija u kompaniji
  • Razvrstavanje i iznošenje otpada
  • Komunikacija sa dobavljacima, narucivanje i nabavka potrebnog materijala
  • Komunikacija sa upraviteljem zgrade
  • Komunikacija sa uposlenicima i gostima
  • Recepcionarski poslovi i evidencija osnovnih podataka o gostima
  • Posluivanje hrane i pica
  • Obavljanje i drugih poslova u skladu sa zahtjevima poslodavca

Requirements

  • Poeljno prethodno radno iskustvo na istim ili slicnim poslovima
  • Poeljno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje osnova rada na racunaru ili spremnost na ucenje
  • Komunikacijske vještine i timski rad
  • Poduzetnost i spremnost na promjene
  • Tenja vrhunskom radu i visokim standardima kvaliteta usluge
  • Efikasnost i fleksibilnost u radu
  • Sposobnost obavljavanja više poslova

Benefits

  • Rad u dinamicnoj i inovativnoj industriji
  • Rad u savremenoj kompaniji sa pozitivnim radnim okruenjem
  • Sticanje radnog iskustva
  • Odlicni uslovi rada i još mnogo toga!

Rok za podnošenje prijave je utorak, 29.11.2022. do 23:59 (ponoc), ali Vam preporucujemo da prijavu pošaljete što je prije moguce.

Kada se prijavljujete za posao u Atlantbh, obavezno provjeravajte svoju pristiglu poštu svaki dan - posebno svoje Junk/Spam/Promotions foldere!

Job Specification

Job Rewards and Benefits

Atlantbh

Information Technology and Services - Sarajevo, Bosnia and Herzegovina